PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

ANETE spol. s.r.o. se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky www.firstbuysale.com v souladu se zákonem 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací, který provádí směrnice Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/2012

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky www.firstbuysale.com.

Stav souladu

Internetová stránka www.firstbuysale.com je v souladu se zákonem č.99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Grafy dostupnosti a měšíční statistiky dostupnosti nejsou přístupné z důvodu nepřiměřené zátěže - náklady na zpřístupnění by byly vyšší než přínos pro potenciální uživatele.

Vypracování tohoto prohlášení

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 21. září 2020.

ANETE spol. s.r.o. provedla vlastní posouzení a následně nechala provést interní revizi přístupnosti. Připomínky vycházející z této revize byly následně zpracovány.

Prohlášení bylo revidováno dne 22. září 2020.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Stále pracujeme na tom, aby webová stránka www.firstbuysale.com byla bez problémů přístupná všem uživatelům. Pokud narazíte na jakýkoli problém, neváhejte nám to prosím sdělit. Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím napište na e-mailovou adresu info@firstbuysale.cz.

Postupy pro prosazování práva

ANETE spol. s.r.o., Okružní 834/29a, 638 00 Brno; Identifikátor datové schránky s4cmhfu, email: anete@anete.cz

Informace prezentované v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Všechny odkazy jsou v textu vyznačeny podtržením.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

Formát dokumentu Aplikace pro zobrazení
.pdf Adobe Reader (zdarma)
.rtf, .doc, .docx Word Viewer (zdarma)
.xls, .xlsx Excel Viewer (zdarma)
.p7s P7S Viewer 6.0 (zdarma)
.zip 7-Zip (zdarma)

Hardwarové a softwarové nároky

Webové stránky FirstBuySale je možné prohlížet na stolním počítači, notebooku nebo mobilním zařízení s připojením k internetu.

Pro prohlížení webových stránek na počítači je ideální některý z nejpoužívanějších webových prohlížečů v nejnovější verzi – MS Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari.

Pro prohlížení na mobilních zařízeních je doporučen Google Chrome a Safari.

Podporované prohlížeče: MS Edge 116 a výše, Google Chrome 116 a výše, Mozilla Firefox 116 a výše.

Pro kompletní a komfortní zobrazení webových stránek je zapotřebí mít ve webovém prohlížeči aktivováno používání JavaScript a CSS stylů

Není garantováno korektní zobrazování obsahu na již nepodporovaných operačních systémech, neboť tyto softwarové produkty již nejsou podporovány ze strany jejich výrobce.

Technická podpora

Tento kontakt slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových záležitostí týkající se této webové prezentace.